Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostaniesz Połączony z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam pliki terenza i wszystko jest dobrze skonfigurowane. A może coś blokuje? nie mam antywira, nawet  wyłączałem zapore ale to nic nie dało. Win 7 Ultimate SP1­

Opublikowano

Maszyna Terenzo jest cała posypana, w err logu nie idzie się rozczytać bo tak nawalone, problemy z mysql - doświadczyłem, wiem z autopsji.

Jeszcze jakby to było kilka błędów, idzie z syserr wyczytać i zafixować, ale mysql tam jest kompletnie posypane.

Polecam wziąć czyste FreeBSD z działu BSD, wgrać na to sf schittseta (rw3) i pobawić się z game/clientem, co prawda więcej roboty z dodawaniem nowości, ale przynajmniej jako taki bezproblemowy start.

Opublikowano

Podaj zawartość syserr.log z katalogu db/auth/channel11/game99. Dodatkowo sprawdź czy działa Ci usługa mysql:

service mysql-server status

jeśli nie, spróbuj ją zrestartować:

service mysql-server restart

jeśli dalej nie wstaje, sprawdź za pomocą polecenia 'top' czy nie masz procesu mysqld, jeśli jest, zabij go komendą kill <id_procesu> i wklep:

service mysql-server start
Opublikowano

 

Podaj zawartość syserr.log z katalogu db/auth/channel11/game99. Dodatkowo sprawdź czy działa Ci usługa mysql:

service mysql-server status

jeśli nie, spróbuj ją zrestartować:

service mysql-server restart

jeśli dalej nie wstaje, sprawdź za pomocą polecenia 'top' czy nie masz procesu mysqld, jeśli jest, zabij go komendą kill <id_procesu> i wklep:

service mysql-server start

 

Gdyby usługa mysql nie działała to po próbie odpalenia serwera consola zawaliła by się błędami o braku połączenia do mysql :-)

EWOLUCJA : ]


 


84440201455649434251.jpg


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...